Battle Supremacy

Battle Supremacy 1.0.0

Kieruj czołgiem w pełnej akcji wojennej strzelance

Battle Supremacy to trzymająca w napięciu strzelanka osadzona w realiach II Wojny Światowej, w której kierując różnymi czołgami patrolujesz wrogie, choć piękne, okolice. 

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wciągająca, wybuchowa gra
  • Świetna grafika
  • Realistyczne efekty dźwiękowe
  • Różne tryby multiplayer
  • Pełen akcji tryb kampanii

Wady

  • Sterowanie czołgów nieco niewygodne
  • Niezbyt oryginalna

Bardzo dobry
8

Battle Supremacy to trzymająca w napięciu strzelanka osadzona w realiach II Wojny Światowej, w której kierując różnymi czołgami patrolujesz wrogie, choć piękne, okolice. 

Wojna: do czego się przydaje?

Możesz grać Battle Supremacy w trybie kampanii jednoosobowej lub wybrać spośród wielu różnych trybów multiplayer. W każdej konfiguracji gra oferuje mnóstwo wybuchowej zabawy, dostarczając intensywnych, wojennych emocji. W pewnym sensie Battle Supremacy przypomina naziemną wersję Sky Gamblers od Atypical, i jest tak samo wciągająca, jak jej powietrzny prekursor.

Tryb kampanii zawiera szereg przyzwoitej wielkości misji rozmieszczonych w trzech różnych lokalizacjach, które odblokowujesz w trakcie gry. Zaczynasz na wyspach Pacyfiku i musisz przedrzeć się do zniszczonej wojną Francji, zanim dotrzesz na rosyjki front.  

Celem trybu jednoosobowego w Battle Supremacy jest blokowanie wrogich sił przed przedarciem się naprzód, ścierając je z powierzchni ziemi za pomocą własnych czołgów. W W Battle Supremacy masz do dyspozycji 8 czołgów z okresu II Wojny Światowej, do odblokowania i ulepszania w miarę postępów w grze. Jesteś wspierany przez szwadron innych pojazdów, które również strzelają do wroga.

Tryb kampanii jest bardzo wciągający, jeśli jednak znudzisz się nim, Battle Supremacy online to opcja warta sprawdzenia. Znajdziesz tam wiele różnych trybów do wyboru, a serwery są dość stabilne. 

Celuj

Sterowanie w Battle Supremacy jest odrobinę niewygodne. Poruszasz swoim czołgiem za pomocą joysticku umieszczonego na lewej stronie ekranu, co bywa czasami dość męczące. Jasne, że manewrowanie prawdziwym czołgiem nie jest proste, ale nieustanne przeciąganie palcem po joysticku aby ustawić czołg w odpowiedniej pozycji może być naprawdę uciążliwe. Battle Supremacy to gra, która jest ograniczona do kontrolek dotykowych i bardzo przydałby się jej zewnętrzny pad.

Mimo tego, sterowanie w Battle Supremacy nie jest w żaden sposób upośledzone. Celowanie bronią jest bardzo płynne. Poruszając palcem na prawej stronie ekranu aktywujesz broń i celujesz. Twój widok jest automatycznie lokowany na wrogich celach, co jest bardzo poręczne, jednak możesz też przejść na sterowanie ręczne i strzelać, w co Ci się podoba. W grze dostępne są osobne przyciski akcji do strzelania oraz powiększania widoku. 

Mocne wrażenia

Battle Supremacy to bardzo realistyczna wojenna gra. Wiele obiektów na polu walki podlega zniszczeniu: taranowanie ścian i ogrodzeń, powalanie drzew i miażdżenie domów to czynności, które dostarczą Ci w grze sporo rozrywki.

Należy również pochwalić Battle Supremacy od strony technicznej. Jest to naprawdę świetnie zrobiona gra. Tła są oszałamiające, animacja gładka i płynna, a efekty dźwiękowe pozwalają Ci naprawdę poczuć się jak na polu bitwy. Miłym dodatkiem jest również dowódca czołgów, który wykrzykuje informacje prosto w Twoje ucho lub komplemetuje udane wystrzały.

Czasami to właśnie detale decydują o tym, że gra jest tak wielkim sukcesem. Tak jest w przypadku Battle Supremacy. Począwszy od biegnących w oddali koni po dźwięki przejeżdzających niespodziewanie pociągów, gra pełna jest tych małych detali, które czynią ją tak bardzo realistyczną. 

Werdykt

Battle Supremacy to bardzo wciągająca i świetnie przygotowana wojenna gra. Jeśli zawsze marzyłeś, by prowadzić czołg, ale nie czułeś cugu do wojska, gra na pewno da Ci na ten temat szczegółowe wyobrażenie. 

Battle Supremacy

Download

Battle Supremacy 1.0.0

Opinie użytkowników o Battle Supremacy